Волинь продовжує набирати очки в прем'єр-лізі, щоправда цього раза лише нічия. Але якщо подивитись на події, які розгорталися на полі то логічною мала би бути перемога господарів. Таврія поступалася у багатьох компонентах але кілька небезпечних нагод створила. Але Волинь двічі допустилась неприпустимих помилок у захисті от і поплатилась. А Лакі Ідахор, після дублю почав себе більш впевнено почувати у гонці бомбардирів.

Події на полі розгортались надзвичайно цікаво і заставили понервувати вболівальників обох команд. Волинь, як і годиться господарям захопила ігрову ініціативу та почала тероризувати ворота Хомутовського. Однак до справді гострих моментів гра не доходила. А ось розмочив рахунок Бутко на 32-ій хвилині. Він пішов на дальній навіс на свій фланг. Те ж саме зробив Хомутовський, який залишив свої ворота незахищеними. Першим на м'ячі був гравець господарів, він і розстріляв незахищену зону – 1:0.

Через п'ять хвилин Ковпак міг зрівнювати рахунок. Дев'ятий номер прорвався у штрафний і уже міг завершувати атаку, але зашпортався за м'яч і захисники зуміли завадити влучному удару.

Волинь не бажала задовольнятись перевагою в один гол і йшла вперед, відтісняючи гравців суперника. Дальні навісні передачі поперек флангів несли серйозну небезпеку та сімферопольцям щастило і на перерву вони пішли поступаючись в один гол.

А ось, що було у другому таймі вболівальники Волині запам'ятають на довго. Щебпак повністю диктуючи сценарій зустрічі прогавити два голи у поміжку хвилини. Злим генієм лучан став Лакі Ідахор. Претиндент на перемогу у бомбардирській гонці на 63-ій хвилині накрутив захисників, обіграв у кінці Сімініна і розстріляв Неділька впритул. Тільки Волинь розвела матч у у центрі поля, як Таврія перехоплює шкіряного і несеться до воріт господарів. Ідахор скористався грубою помилкою Ващука і не посоромився оформити дубль. Схоже, що тепер крісло під Ващуком захиталося. Тим більше після натяку Кварцяного на післяматчевій прес-конференції, який заявив, що його розмова із Владом буде серйозною, адже захисник, цитую тренера Волині, забрав десять моїх років життя.

Та на цьому футбол не закінчився. Волинь почувши приємний смак перемог у попередніх турах, почала далі будувати свою гру у карному суперників.

Цікавий епізод стався на 69-ій хвилині. Гравці синьої команди Монахов і Корнєв пішли на навісну передачу і у акробатичному стрибку один на одного і повалилися на газон. Якщо перший за кілька секунд піднявся, то другому знадобилась допомога лікарів.

Проте, відірвемось від бідолах та перейдемо до того, як волиняни зрівняли рахунок. Чергова помилка Хомутовського на виході і Гошкодеря зрівнює цифри на табло, пробиваючи у фактично порожні ворота, на них ще перебувало кілька гравців гостей, але як вже стало зрозуміло, зарадити ситуації вони не змогли.

Кварцянері хотіли довести справу до логічного завершення. Та як відомо, у нашому житті логіка не завжди бере гору. Бойова нічия і команди ідуть у роздягалки.