###ФК Львов - Таврия - 2:4 ###

ФК Львов - Таврия - 2:4

Після завершення матчу поневолі згадалось, що саме у Львові в далекому вже 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України. І цього разу кримчани у непростий в історії клубу час здобули надважливу перемогу у чемпіонаті, зумівши перемогти сусідів по турнірній таблиці та ще й на їх полі.

А на самому початку матчу ще не встигли усі глядачі розміститись на своїх місцях, як рахунок було відкрито. Вже перша ж атака гостей завершилась порушенням правил Гальчука проти Гоменюка і арбітр без роздумів призначив пенальті. До м'яча підійшов штатний пенальтист «Таврії» Ковпак і чітко пробив низом впритул зі штангою. Львів'яни відповіли дальнім ударом Гальчука, який прийшовся вище воріт.

Обидві команди швидко переходили від оборони до атаки і часто завершували атаки дальніми ударами, але спочатку Ференчаку, а згодом Федорчуку бракувало влучності. Натомість Ковпак скористався провалом в обороні господарів і, вийшовши на побачення з воротарем, свого шансу не втратив.

Після цього гра почала носити жорсткий характер, наслідком чого стала травма Федорчука і дві жовті картки в пасиві кримчан. А нове порушення правил гостями призвело до чергового штрафного. І досвідчений Ващук потужним ударом низом повз стінку скоротив рахунок. А згодом Ващук знову виконав стандарт, але цього разу Дикань відреагував на удар і кулаками вибив м'яч.

Натомість контрвипад «Таврії» знову став результативним. Після навісної передачі Йокшаса невисокий на зріст Гоменюк вхитрився в районі «позначки» випередити головою Марущака, і м'яч вкотився у ворота – 1:3. Але на цьому голепад у першому таймі не закінчився . Після навісної передачі Ващука Григорій Баранець підправив м'яч на неприкритого Гордієнка і той у воротарському майданчику головою пробив під поперечину, знову скоротивши рахунок до мінімуму. Заключні хвилини тайму пройшли в атаках господарів, проте завершальним ударам «синьо-золотих» бракувало влучності. Тож в першому таймі суперники провели одразу п'ять голів, що не так часто буває у нашому футболі.

Другий тайм активніше почали гості, які виконали два кутових, але безрезультативно. Та й удари Ідахора та Жданова прийшлися повз ціль. А після чергового стандарту Ващука м'яч прошмигнув повз усіх гравців і дальньої стійки. Атаки ФК «Львів» не вщухали і захисникам гостей ціною порушень правил доводилось зривати атаки господарів. І після чергового штрафного у виконанні Ващука воротар у кидку вибиває м'яч.
Ключовим моментом гри стало вилучення захисника Романюка, який після другої жовтої картки на половині поля суперників достроково залишив поле. І кримчани тут же могли збільшити рахунок, але Гігіадзе з вигідної позиції пробив над поперечиною.

Серія замін з боку обох тренерів малюнок гри не змінила. «Відкритий» футбол продовжувався, і чисельна перевага гостей поступово стала даватися взнаки. Зубарєв часто фіксував порушення правил з боку львів'ян, проте стандарти «Таврії» «читались» захисниками та Марущаком. І все ж, коли йшли компенсовані хвилини після флангової передачі з лівого краю забутий захисниками Артеменко холоднокровно пробив повз захисників і воротаря.

Сергій Ковалець весь матч керував діями свої підопічних на межі технічної зони, проте врятувати львів'янам бодай очко у принциповому матчі команд з низин турнірної таблиці так і не вдалося.